המלצות | אבן שוהם נכסים | תל אביב


מספרים עלינו...

רונן אבן שהם וצוות המשרד שבבעלותו, מטפלים במסירות בשלושת הבניינים אשר ברשותי כבר למעלה מ- 15 שנים. רונן אבן שהם הוא מסוג האנשים שלוקחים את העבודה הביתה, תרתי משמע. רונן הוא איש חרוץ ואמין – תמיד נותן עצה נכונה. ממליץ עליו בחום.

שמואל חסין (יהודה הלוי 3, בנבנישטי 14, ידידיה פרנקל 59, ת"א)


לכל מי שמתעניין, הכרתי את רונן אבן שהם לפני כמעט 20 שנה… לפניו התעסקתי עם מס' רב של מתווכים… לאחר שהבחנתי באיזו סבלנות, מקצועיות ויושר הוא מטפל בנכסי, הפקדתי את הטיפול והניהול בידיו הנאמנות. ממליץ מכל הלב.

משה גולוס


את רונן הכרנו אני ובעלי עוד בתחילת דרכו כשהיה בן 23. כבר אז הוא היה זן נדיר בנוף משרדי התיווך. מאז שבעלי עבר אירוע מוחי ולא חזר לעצמו, רונן אבן שהם היה שם לצדי, עזר ותמך, ומאז גם מנהל במקצועיות ואמינות רבה את הבניין שברשותנו.

אורית שפירא (בר כוכבא 69, ת"א)


אני עובד עם רונן אבן שהם כ– 20 שנה, מקבל מרונן שירות ניהול ויעוץ להשכרת נכסי משפחתי ולבניינים אשר בבעלות תושב חוץ בהם אני מטפל בנאמנות. בכל המקרים קיבלתי מרונן שרות מקצועי, סובלני ויעיל לשביעת רצוני המלאה. ראיתי מקרוב גם את יחסיו הטובים עם הדיירים. לאחרונה, המלצתי בפני חבר, תושב חוץ, שמסר לניהול רונן נכס בבעלותו. למרות שבנכס התעוררו בעיות חריגות, רונן פתר אותן בצורה מקצועית ונאותה. אני ממליץ על משרד "אבן שוהם נכסים" שבבעלותו וניהולו של רונן, בפני כל חברי.

אבינעם נוף                                                         


רונן וצוות משרדו האדיב מעניקים לי שירות יוצא דופן מהיום שהתחלנו לעבוד יחדיו, תמיד שם כשצריך – בכל מצב ובכל בעיה קטנה כגדולה. הבניין שלי בידיים טובות וזו הרגשה נפלאה! רק מילים טובות!

גבי ליפשיץ (הירקון 184, ת"א)


to whom it may concern

I highly recommend Ronen Even Shoam and his office. They took care halping my mother for many years to care of her Building at 31 Ruppin St. Tel Aviv. After she passed away, my brother and I entrusted the care and management of the building to Ronen.

Ronen is very honest, reliable, polite and always available to us and all our tenants. I highly recommend Ronen, his stuff and office to provide you with the highest reliable service.

Rony Rogoff (31 Ruppin St. Tel Aviv)

הציעו נכס להשכרה

    x Close

    תעשו לנו לייק!